0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

درباره فروشگاه اینترنتی سیسمونی نی نی یاس

About Us

دوستان و همراهان عزیز

توسعه اینترنت در دنیا ، روش های خرید ما را به کل دگرگون کرده است . امروزه راه حل های جدیدتری برای عدم اتلاف وقت در خرید های حضوری بوجود آمده و برای انتخاب کالا با تحفیف کامل و دقت فراوان می توان با آسانی اقدام نمود .

مشتریان به حقوق خود بیشتر آگاه شده و در مقام مقایسه بین انواع وسایل مورد نیازشان می توانند به راحتی تصمیم بگیرند ، به همین علت هر روز بر تعداد مشترکین سرویس های فروش اینترنتی افزوده می شود .

Niniyas مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات کودک در ایران است ، ما قصد داریم با در اختیار داشتن سهم عمده ای از بازار اینترنتی سیسمونی و محصولات مربوطه به کودکان از برند های مختلف و معتبر دنیا ، مشتریان خود را مشعوف نماییم .

مشتریان ما می توانند با دریافت اطلاعات کامل از وبسایت niniyas.com کالاهای مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند .

Niniyas  اولین فروشگاه اینترنتی در ایران نیست ، اما امیدواریم جزء بهترین های این عرصه کسب و کار باشیم ، با اخذ نماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن سعی در بالا بردن اطمینان و امنیت مشتریان خود داریم .

Niniyas از ابتدای سال 1370 با نام فروشگاه  یاسمن تاسیس و همواره با عرضه محصولات در حوزه نیازمندی های مادر و کودک ، از اعتبار خاصی برخوردار است .

این فروشگاه اولین واردکننده لوارم سیسمونی خارجی از برند های معتبر دنیاست .

تلاش در جهت پیشگام بودن برای توسعه ارایه خدمات ، ما را بر آن داشت تا در سال 1392 همزمان با توسعه فضای مجازی کسب و کار ، اولین صفحه فروش  و معرفی محصولات خود را با نام تجاری yasamancompany  ایجاد کنیم .

اکنون با یاری خدا با هدف ارتقاء انجام مسیولیت خود و توسعه فعالیتمان ، وبسایت niniyas.com  را راه اندازی نموده و از کسب و کارهای نوپای تولید خانگی و شرکت های کوچک و متوسط می خواهیم از این طریق با ما همکاری نموده و به بازار کشور ملحق شوند .

انشاءالله به زودی علاوه بر فروش محصولات کودک در زمینه های فرهنگی ، بهداشتی ، تغذیه و اتاق کودک در خدمت مشتریان عزیز خواهیم بود  شما را وارد شهر مجازی کودک خواهیم کرد تا نیاز های خود را از این مجموعه تامین نمایید .

مزایای خرید از فروشگاه لوازم سیسمونی نی نی یاس

N i N i Y a a S . C O M

حمل کالا تا درب منزل شما

امکان پرداخت در محل و پرداخت امن آنلاین

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

0